23.02.2019.
Strona główna
Aktualności
Nauczyciele 2018/19
Kontakt
Samorząd Uczniowski
Podręczniki
Pedagog szkolny
Pedagog specjalny
Dla nauczycieli
Dla uczniów
Koło Poetyckie
Galeria zdjęć
Współpraca z Togo
Plan lekcji
Koło literackie
Zastępstwa
Dla Rodziców
Informacje
Dziennik - logowanie
RODO Klauzula
Nasze serwisy
Jaki wybrać zawód?
Przez różowe okulary
Gazetka
Trzymaj formę
Chrobry Basket
Język angielski
Kółko ekologiczne
Klub Karate
INFO-serwis
Niezbędnik
Linki
 
Strona główna
 
 
 
Stypendium artystyczne
16.05.2018.

Wybrana grafika    Z wielką dumą informujemy, iż nasza uczennica z klasy II a KINGA FRĄCZKIEWICZ otrzymała stypendium artystyczne „Marszałkowskie Talenty”, przyznawane przez Zarząd Województwa Opolskiego.

   Kinga to niezwykle utalentowana plastycznie uczennica, której umiejętności i talent doceniła kapituła przyznająca stypendium. W skład kapituły konkursowej wchodzą znani artyści, dyrektorzy instytucji kultury, twórcy konkursów artystycznych,  m.in. dr hab. Łucja Piwowar – Bagińska – dyrektor Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego.

   Nasza uczennica jest jedną z 21 laureatów wybranych z grona 160 zgłoszonych osób i jedną z nielicznych, która zdobyła nagrodę za osiągnięcia plastyczne.

   Serdecznie Kindze gratulujemy, życzymy wielu sukcesów i obiecujemy wspierać Jej dalszą karierę artystyczną.


 
Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski - XVII edycji konkursu
29.04.2018.

Wybrana grafika    Serdecznie gratulujemy drużynie PG2, która 27 kwietnia startowała w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” i na etapie wojewódzkim zajęła zaszczytne IV miejsce. Reprezentowali nas Aleksandra Bruzi, Natalia Grabowska, Jan Kwit, Adam Dubński, a przygotowywali się Oni pod czujnym okiem pani Agnieszki Migus.


 
SZKOLE WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ - 2018
27.04.2018.

   W czwartek, 26.04.br., odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Kandydowało do niej 5 uczniów, głosowało 135 osób. Wygrał Jan Kwit z klasy III a.

   Janek jest bardzo dobrym uczniem, ma szerokie zainteresowania, szczególnie biologiczne i geograficzne. Bierze udział i zdobywa nagrody w rozmaitych konkursach. Jest  aktywny w życiu klasy i szkoły, a także bardzo lubiany przez rówieśników, czego dowodem jest powyższy wynik głosowania.

Jankowi serdecznie gratulujemy oraz życzymy satysfakcji i sukcesów


 
««  start « poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następny  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 15 z 327