Stypendium artystyczne
16.05.2018.

Wybrana grafika    Z wielką dumą informujemy, iż nasza uczennica z klasy II a KINGA FRĄCZKIEWICZ otrzymała stypendium artystyczne „Marszałkowskie Talenty”, przyznawane przez Zarząd Województwa Opolskiego.

Kinga to niezwykle utalentowana plastycznie uczennica, której umiejętności i talent doceniła kapituła przyznająca stypendium. W skład kapituły konkursowej wchodzą znani artyści, dyrektorzy instytucji kultury, twórcy konkursów artystycznych,  m.in. dr hab. Łucja Piwowar – Bagińska – dyrektor Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego.

Nasza uczennica jest jedną z 21 laureatów wybranych z grona 160 zgłoszonych osób i jedną z nielicznych, która zdobyła nagrodę za osiągnięcia plastyczne.

Serdecznie Kindze gratulujemy, życzymy wielu sukcesów i obiecujemy wspierać Jej dalszą karierę artystyczną.

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski - XVII edycji konkursu
29.04.2018.

Wybrana grafika    Serdecznie gratulujemy drużynie PG2, która 27 kwietnia startowała w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” i na etapie wojewódzkim zajęła zaszczytne IV miejsce. Reprezentowali nas Aleksandra Bruzi, Natalia Grabowska, Jan Kwit, Adam Dubński, a przygotowywali się Oni pod czujnym okiem pani Agnieszki Migus.

SZKOLE WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ - 2018
27.04.2018.

W czwartek, 26.04.br., odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Kandydowało do niej 5 uczniów, głosowało 135 osób. Wygrał Jan Kwit z klasy III a.

Janek jest bardzo dobrym uczniem, ma szerokie zainteresowania, szczególnie biologiczne i geograficzne. Bierze udział i zdobywa nagrody w rozmaitych konkursach. Jest  aktywny w życiu klasy i szkoły, a także bardzo lubiany przez rówieśników, czego dowodem jest powyższy wynik głosowania.

Jankowi serdecznie gratulujemy oraz życzymy satysfakcji i sukcesów