SUKCES NASZYCH PIŁKARZY

Piłkarze Wybrana grafikanaszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni w finale powiatu i z kompletem zwycięstw awansowali do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się już w najbliższą środę (25 IV) w Głuchołazach. Drużyna wystąpiła w składzie:

Mateusz Kłakowicz III d, Patryk Nogieć III a, Szymon Łojko III b, Dawid Szczyrba III a, Paweł Dorosz III a, Kacper Łącki III d, Jakub Stadnik II b, Jakub Kocuba II b, Nikodem Kud II b, Kacper Godlewski

Opiekun: Daniel Szenawa.

Serdecznie gratulujemy walecznym chłopcom i życzymy dalszych sukcesów!

STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DLA JAKUBA
04.04.2018.

Wybrana grafika   Z wielką dumą i radością informujemy, iż nasz uczeń – Jakub Nalepa z kl. III B – uzyskał STYPENDIUM Marszałka Województwa Opolskiego w ramach programu „Wspieramy najlepszych II”.

Jakub jest wspaniałym, zaangażowanym i nagradzanym sportowcem, a także wzorowym uczniem, uzyskującym najwyższe wyniki nauczania, szczególnie uzdolnionym matematycznie i realizującym indywidualny program z tego przedmiotu.

Serdecznie gratulujemy Jakubowi i życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć!

W nowej Szkole Podstawowej nr 3
21.03.2018.

W sobotę 17 marca w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach, które już niedłWybrana grafikaugo stanie się Szkołą Podstawową nr 3, odbyło się spotkanie informacyjne dla Rodziców dotyczące oferty edukacyjnej na rok szkolny 2018/2019.

Przybyłym Rodzicom dyrekcja przedstawiła w jaki sposób od przyszłego roku szkolnego będzie funkcjonowała placówka. Poruszono przede wszystkim najistotniejsze tematy dotyczące:

- prac remontowych przygotowujących budynek do nowego roku szkolnego,

- wykazu zajęć dodatkowych,

- propozycji innowacji dla poszczególnych klas. CZYTAJ DALEJ >>