SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE!
02.03.2018.

Z Wybrana grafikadumą i radością informujemy, iż nasza szkoła zostanie od 1 września 2018 roku przekształcona w Szkołę Podstawową nr 3 z oddziałami dotychczasowego gimnazjum. W środę, 28 lutego br., Radni Rady Miejskiej przegłosowali większością głosów uchwałę intencyjną o utworzeniu SP 3.

Gorąco dziękujemy Rodzicom,  Radnym i Władzom miasta za ogromne wsparcie i wiarę  w naszą szkołę. Obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy dążyć do osiągania jak najlepszych wyników w nauce. Postaramy się o bogatą ofertę edukacyjną, wsparcie dla uczniów i rodziców, wysoki poziom nauczania.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

STYPENDIA ARTYSTYCZNE
17.02.2018.

Uprzejmie informujemy wszystkich Rodziców, iż do 9 marca br. można składać wnioski o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie twórczości artystycznej - „Marszałkowskie Talenty”. Szczegółowe informacje oraz formularz wniosku znajduje się w BIP Samorządu Województwa Opolskiego. INFORMACJE I WNIOSEK >>>

Mistrzostwa powiatu w koszykówce dziwcząt
04.02.2018.

31.01.2018 r. odbyły się Mistrzostwa  Powiatu Szkół Podstawowych w Koszykówce Dziewcząt. Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce. Skład drużyny: Maja Bogusz IIId, Nikola Kochanowska IId, Izabala Ludwiniak IIId, Ola Rupala IIId, Barbara Stańco IId, Paulina Szumowska IIId, Karolina Trembecka IIIc, Paulina Bujak IIIc. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.