23.02.2019.
Strona główna
Aktualności
Nauczyciele 2018/19
Kontakt
Samorząd Uczniowski
Podręczniki
Pedagog szkolny
Pedagog specjalny
Dla nauczycieli
Dla uczniów
Koło Poetyckie
Galeria zdjęć
Współpraca z Togo
Plan lekcji
Koło literackie
Zastępstwa
Dla Rodziców
Informacje
Dziennik - logowanie
RODO Klauzula
Nasze serwisy
Jaki wybrać zawód?
Przez różowe okulary
Gazetka
Trzymaj formę
Chrobry Basket
Język angielski
Kółko ekologiczne
Klub Karate
INFO-serwis
Niezbędnik
Linki
 
Strona główna
 
 
 
Gościliśmy Radio Opole
04.12.2017.

     Wybrana grafika  W piątek 1 grudnia br. w ramach projektu „Niepodległa”, którego inicjatorem jest Urząd Wojewódzki w Opolu, gościliśmy w Publicznym Gimnazjum nr 2  Radio  Opole. Wizyta ta wiąże się z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

        Wraz z przyjazdem radia pojawił się u nas p. Grzegorz Tomaszewski - ofiara totalitarnego reżimu, który jako pięcioletnie dziecko stał się więźniem obozu Auschwitz - Birkenau. Czytaj więcej >


 
KOPCIUSZEK WYSTAWIONY!!!
29.11.2017.

   2Wybrana grafika8 listopada br. wystawiliśmy spektakl pt. „Kopciuszek” na motywach „Bajek Samograjek” Jana Brzechwy.Frekwencja na widowni przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Zajęte były nawet schody!      Przepraszamy widzów za ten dyskomfort i serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i przybycie na spektakl oraz aktywny w nim udział.

   Pragniemy również gorąco podziękować wszystkim pracownikom naszego Centrum Kultury za pomoc, wsparcie i przemiłą atmosferę!  

CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


 
Tworzymy nową Szkołę Podstawowa nr 3
11.09.2017.

Wybrana grafika

    Wybrana grafikaOd dziś 11 września br. rodzice dzieci, które w roku szkolnym 2018/19 mają obowiązek uczęszczania do szkoły podstawowe (od klasy pierwszej do ósmej) mogą zadeklarować, że ich dziecko będzie uczyło się w Szkole Podstawowej nr 3 z siedzibą przy ulicy Słowackiego 1 - w miejscu wygaszanego gimnazjum. W sekretariacie Publicznego Gimnazjum nr 2 oraz ze strony internetowej można pobrać stosowną deklarację, którą po wypełnieniu należy złożyć w sekretariacie gimnazjum nr 2. Taka deklaracja pozwali na rozpoczęcie nauki w klasie pierwszej lub na przeniesienie dziecka z obecnych szkół podstawowych w gminie do tworzonej nowej „podstawówki” nr 3

DEKLARACJA


 
««  start « poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następny  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 27 z 327