23.02.2019.

DRUGIE WYPOMINKI LISTOPA
22.11.2018.

Wybrana grafika W niedzielę,18 listopada br. wspominaliśmy artystów XX-lecia międzywojennego z okazji 100-lecia Niepodległej: Hankę Ordonówną, Juliana Tuwima, Władysława Broniewskiego oraz Marię Pawlikowską-Jasnorzewską, a także artystów, którzy odeszli niedawno, a mianowicie Corę i Wojciecha Młynarskiego.

Wieczornicę zorganizowała nasza polonistka Patrycja Prochot-Sojka, a udział w niej wzięli nauczyciele, rodzice, uczniowie i absolwenci oraz przyjaciele naszej szkoły. Nasze Wypominki swoim patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy pan Edward Szupryczyński.

Z pięknym repertuarem wystąpili również zaproszeni muzycy: Robert Mazurkiewicz i Przemysław Bielawa, którzy zaprezentowali utwory własne, a także Stachury, Kaczmarskiego i Cohena.

KONSULTACJE I KIERMASZ
04.12.2018.

W czwartek 13 grudnia br. – na miesiąc przed zakończeniem klasyfikacje za I semestr – odbędą się konsultacje z rodzicami i opiekunami uczniów naszej szkoły. Początek konsultacji o godzinie 17:00. Tego dnia zapraszamy także na szkolny kiermasz – szczegóły na PLAKACIE >>.

Serdecznie zapraszamy!

STRONA INTERNETOWA PSP3
31.08.2018.

Z dniem 1 września br. Publiczne Gimnazjum nr 2 przekształci się w Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 dla której tworzona jest nowa strona internetowa umieszczona pod adresem:

Link do tej strony: psp3glucholazy.pl