FESTYN RODZINNY 2018
10.06.2018.

FeWybrana grafikastyn rodziny był udaną imprezą w tworzonej na bazie gimnazjum Publicznej Szkole Podstawowej nr 3. Wymagał on dużego wysiłku nie tylko uczniów i nauczycieli, ale także rodziców i osób wspierających. To właśnie na ich ręce składamy serdecznie podziękowania za pomoc w zorganizowaniu tej imprezy. Dziękujemy także za przybycie wszystkim gościom, dzieciom, kandydatom do naszej szkoły oraz ich rodzicom. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i w interesujący sposób spędzili sobotnie popołudnie w naszej placówce.

Nauczyciele najmłodszych klas
08.06.2018.

W nadchodzącym roku szkolnym 2018 /19 nauczycielkami najmłodszych roczników uczniów będą:

Agnieszka Szenawa

Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu na kierunkach: pedagogika artystyczna i współczesne sztuki wizualne, edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz studiów podyplomowych: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, logopedia przedszkolna i szkolna.  Więcej >>

Alicja Krzan

Absolwentka polonistyki ze specjalnością logopedyczną na Uniwersytecie Opolskim. Ukończyła również studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Więcej >>

Jolanta Midor

Absolwentka edukacji wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Opolskim. Ukończyła również kierunki podyplomowe: matematyka, informatyka, surdopedagogika i terapia zajęciowa. Więcej >>

KONKURS O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM
22.05.2018.

Uczeń Wybrana grafika naszej szkoły Adam Dubiński wziął udział w etapie wojewódzkim konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, który odbył się dnia 11 maja w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu. Adam zajął X miejsce na 28 uczestników. Gratulujemy!