Strona główna arrow Aktualności

KONSULTACJE I KIERMASZ Drukuj
04.12.2018.

W czwartek 13 grudnia br. – na miesiąc przed zakończeniem klasyfikacje za I semestr – odbędą się konsultacje z rodzicami i opiekunami uczniów naszej szkoły. Początek konsultacji o godzinie 17:00. Tego dnia zapraszamy także na szkolny kiermasz – szczegóły na PLAKACIE >>.

Serdecznie zapraszamy!

PRÓBNE EGZAMINY GIMNAZJALNE Drukuj
03.12.2018.

W dniach 4, 5 i 6 grudnia br. w godz. od 8: 00 do 10:45 odbędą się egzaminy próbne dla gimnazjalistów.

Godziny odjazdu autobusów po lekcjach pozostają bez zmian.

Dyskoteka Andrzejkowa Drukuj
29.11.2018.

Zminy w planie lekcji Drukuj
22.11.2018.

Przypominamy, że od 19 listopada obowiązuje zmodyfikowany plan lekcji. Zmiany dotyczą głównie piątku. PLAN KLAS TRZECICH

Wystawa prac Kingi Drukuj
22.11.2018.

Wybrana grafika Od kilkud dni można oglądać wystawę prac plastycznych Kingi Frączkiewicz stypendystki Marszałka Województwa Opolskiego "Marszałkowskie Talenty".

Goście odwiedzający w dniu dzisiejszym naszą szkołę mogli podziwiać niezwykłe prace plastyczne Kingi Frączkiewicz, naszej utalentowanej uczennicy klasy 3 a gimnazjum. Na wystawie pojawiło się tylko kilkanaście prac z jej bardzo bogatego albumu. Jeszcze przez kilka dni będzie można podziwiać te niezwykłe obrazy na naszym szkolnym korytarzu. Zapraszamy!
Jednocześnie dziękujemy mentorce Kingi - pani Annie Rybotyckiej za zorganizowanie wystawy.