DRUGIE WYPOMINKI LISTOPA Drukuj
22.11.2018.

Wybrana grafika W niedzielę,18 listopada br. wspominaliśmy artystów XX-lecia międzywojennego z okazji 100-lecia Niepodległej: Hankę Ordonówną, Juliana Tuwima, Władysława Broniewskiego oraz Marię Pawlikowską-Jasnorzewską, a także artystów, którzy odeszli niedawno, a mianowicie Corę i Wojciecha Młynarskiego.

Wieczornicę zorganizowała nasza polonistka Patrycja Prochot-Sojka, a udział w niej wzięli nauczyciele, rodzice, uczniowie i absolwenci oraz przyjaciele naszej szkoły. Nasze Wypominki swoim patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy pan Edward Szupryczyński.

Z pięknym repertuarem wystąpili również zaproszeni muzycy: Robert Mazurkiewicz i Przemysław Bielawa, którzy zaprezentowali utwory własne, a także Stachury, Kaczmarskiego i Cohena.

Wybrana grafika   Wybrana grafika

Wybrana grafika  Wybrana grafika